Chemická likvidace dřevokazného hmyzu

Už do 48 hodin zbavíme váš dům dřevokazného hmyzu – na desítky let a i bez navrtání krovů.
Přijedeme a napadené trámy a další dřevěné struktury prohlédneme.

 

Máme 20 let praxe a stovky spokojených zákazníků a poskytujeme až 10letou záruku. Působíme po celé ČR i na Slovensku. Ozvěte se nám.

Odeslat poptávku

Trámy a nábytek napadený dřevokazným hmyzem poznáte snadno. V noci vás probudí hlasité chroupání, u napadeného dřeva si všimnete hromadících se pilin – a přímo v něm vyžraných cestiček.

Postupem času ztratí krov svou pevnost a dojde k jeho destrukci. Tesařík a červotoč snadno způsobí škody za stovky tisíc korun a na týdny až měsíce vám sebere střechu nad hlavou.

Především u starších staveb je důležitá prevence. Dřevokazný hmyz se vyvíjí až 8 let – a na první pohled zdravý krov v sobě může skrývat vajíčka červotoče, tesaříka a dalších druhů, které hned po vylíhnutí začnou oporu vašeho domu likvidovat.

02 likvidace hmyzu

Doporučení našich spokojených zákazníků:

„Miloše Holinku jsem poptal na odstranění červotoče a plísně pomocí impregnace dřeva. Jeho práci nemám co vytknout: domluva byla rychlá, co slíbil, to dodržel a uklidil také vzniklý nepořádek. Navíc byla na ošetřené trámy vystavená prodloužená záruka. Rád poptám p. Holinku zase.“

Petr Šín

„Na tím pána Holinku som sa obrátil, keď som zistil, že mám krov zničený drevokazným hmyzom (kvôli nevhodnému ošetreniu predchádzajúcim majiteľom). Pán Holinka na dopyt reagoval počas jedného dňa a rýchlo sme sa dohovorili na odstránenie škodcov chemickou impregnáciou. Všetko prebehlo v dohodnutom termíne a skutočne došlo k likvidácii hmyzu.“

Marian Černický

Dnes u nás Vaši dva pracovníci prováděli impregnaci dřeva na půdě. Prosím aby jste jim vyjádřil poděkování za odvedenou práci. Shodou okolností jsem v naší obci i starostou a takové služné a pracovité řemeslníky marně sháníme.Máte štěstí že takové pracovníky máte, ještě jednou vyřiďte chlapům že jim moc děkujeme.Přeji i Vám a Vaší firmě aby se Vám dařilo.

Petr a Vlasta Nunovi, Dlouhoňovice

„Na tým pana Holinky jsme se obrátili, protože jsme rychle potřebovali vyřešit problém s napadenými trámy. Přípravky, které jsme používali, nezabíraly. Po aplikaci gelu se podařilo parazity zlikvidovat. Vše proběhlo podle dohody a s profesionálním nasazením.“

František Vašíček

„Dodržení rozpisu prací, profesionalita i ochota, to vše jsou věci, pro které tým Impregnace dřeva doporučujeme známým. Od odstranění hmyzu a impregnace dřeva v našem domě uplynulo už rok a stavba zatím nejeví žádné známky návratu škůdců.“

Tomáš Horák

„Asi před rokem jsme si u srubu všimli vrzavého zvuku a viditelných světlých ‘chodbiček’ pod povrchem dřeva. Obrátili jsme se na několik firem, pana Holinku jsme zvolili na základě pozitivních referencí na internetu a dobré komunikace. Odstranění tesaříka se vydařilo. Vše proběhlo naprosto profesionálně, především si ceníme dodržení termínů.“

Ivo Hospůdka

„Pán Holinka a jeho tím nám pomohli odstrániť červotoče z trámov rodinného domu. Práca prebehla tak, ako sme sa dohodli - odporúčáme.“

Jana Kočiancová

Vážený pane Holinko, nejprve bychom Vám chtěli poděkovat za vynikající provedení impregnace na našich střešních trámech ve Vničných Šumicích.
Vaši spolupracovníci odvedli opravdu vynikající práci, byli dokonce dříve na místě než plánováno (což dnes bohužel již tak často nestává), byli velmi milí a vstřícní, odvedli prácí velmi rychle a bez přestávek, přesto však v odpovídající kvalitě.
Na takovéto spolupracovníky můžete být opravdu hrdý, my můžeme jen závidět a gratulovat k takovému týmu.

Dr. Dieter Pollak

Používáme certifikované technologie s ověřenými výsledky

Dřevokazné škůdce likvidujeme směsí insekticidu a fungicidu. Do krovu, bednění a nábytku ji aplikujeme buď pod tlakem 30 barů (vysokotlaká injektáž – výrobce MABI) nebo nanesením speciálního gelového fundicidního a insekticidního přípravku, který dřevem pronikne i bez vrtání.

Látka prostoupí strukturou dřeva, naváže se na něj a zahubí vajíčka, larvy a dospělé jedince dřevokazného hmyzu. Navázaná chemická směs je zdraví neškodná – pro vás i vaše mazlíčky. Odolá horku i mrazu, z dřeva se nevymyje a proti napadení hmyzem jej ochrání na desítky let.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

impregnace dreva osvedceni 2010 certificat1 s certificat1 s certificat2 simpregnace dreva osvedceni 2010

Jak likvidace hmyzu proběhne?

1) Prohlédneme váš dům a zhodnotíme stav škod
V domluvený termín přijedeme a určíme nejvhodnější postup pro záchranu domu a nábytku. Pokud je potřeba ošetřit dřevo bez navrtávání, volíme gel XILIX nebo likvidaci mikrovlnami. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení všech prací.


2) Připravíme dřevo na aplikaci hubících látek
Zkaženou hmotu odstraníme osekáním a obroušením. U silného napadení zajistíme výměnu části trámu, krovu či nábytku. Pokud plánujeme vysokotlakou injektáž, navrtáme otvory pro aplikaci insekticidu.


3) Aplikace hubící látky
Tlakovou injektáží nebo nanesením gelu impregnujeme dřevo směsí insekticidu a fungicidu. Látka strukturou materiálu prostoupí a zlikviduje veškeré dřevokazné organismy.


4) Impregnace dřeva a úklid
Po napuštění impregnujeme stejnou směsí také povrch dřeva. Uklidíme po sobě, odvezeme odpadní materiál a místnost vám už za jediný den předáme zpět.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

11 impregnace dreva ejpovice

Ejpovice, rodinný dům

Chemické ošetření dřeva

Prozkoumat
rovna roubenka

Rovné (SR), roubenka

Ošetření napadeného roubení

Prozkoumat
2

Zlín-Příluky, kaplička

Chemické ošetření krovu

Prozkoumat

Na kolik likvidace hmyzu chemickou impregnací vyjde?

Veškeré ceny jsou pouze orientační a vychází z našich zkušeností. K chemické impregnaci používáme často jako doplňkovou metodu mikrovlnnou likvidaci.

  • ošetření krovů u rodinného domu: 15 až 25 tisíc Kč,
  • ošetření trámů v obytné místnosti: 10 až 20 tisíc Kč,
  • ošetření roubenky: 15 až 80 tisíc Kč.

 

Přesné nacenění vám předložíme po prohlídce napadené stavby. Za inspekci nemovitosti účtujeme 1500 Kč – pokud se domluvíme na odstranění dřevokazného hmyzu, je prohlídka zdarma.

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vám dřevokazný hmyz neničí střechu nad hlavou? My to zjistíme – už do 48 hodin. Pošlete nám zprávu!

Za inspekci účtujeme 1500 Kč, při objednání dalších služeb je prohlídka zdarma.


*
*
*
*
* povinné údaje

*Maximální velikost 1 fotky je 2 MB

 

Po odeslání poptávkového formuláře si prosím zkontrolujte ve vaší schránce SPAM. Je možné, že odpověď spadne tam. Děkuji.

Sídlo společnosti

MH-Chemická ochrana dřeva s.r.o.
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky