Mikrovlnná likvidace dřevokazných organismů

Během jediného dne zbavíme váš dům dřevokazného hmyzu i hub – bez navrtávání dřeva.Přijedeme a napadenou nemovitost prohlédneme.

Máme 20 let praxe a stovky spokojených zákazníků a poskytujeme až 10letou záruku. Působíme po celé ČR i na Slovensku.
Ozvěte se nám.

Odeslat poptávku

Přítomnosti dřevokazných organismů si všimnete rychle. Tesaříka a červotoče poznáte podle nočního chroupání a pilin pod napadeným materiálem. Dřevomorku a další houby prozradí typický zápach, viditelná vlákna a plodnice.

Postupem času ztratí krov svou pevnost a při zatížení sněhem se nalomí. Tesařík, červotoč a dřevomorka zlikvidují podlahy, způsobí škody za stovky tisíc korun a na týdny až měsíce vás připraví o střechu nad hlavou.

Silné napadení domu dřevokazným hmyzem a houbami vyžaduje okamžitý zásah.

02 mikrovlnna likvidace

Používáme certifikované technologie s ověřenými výsledky

Přemnožené škůdce ve struktuře domu a nábytku likvidujeme mikrovlnami. Záření proniká hluboko do struktury napadeného dřeva a dřevokazné organismy okamžitě usmrcuje zahřátím až na 95 °C. Samotný materiál zůstává bez poškození.

Likvidace mikrovlnami se hodí tam, kde nelze napadené dřevo navrtat, např. u historických objektů nebo starožitného nábytku. Mikrovlnné záření ničí plísně, houby a všechna vývojová stádia dřevokazného hmyzu – vajíčka, larvy a dospělé jedince.

Při práci využíváme certifikované přístroje od specialisty na mikrovlnnou technologii, firmy MW Servis. Alternativou k mikrovlnné likvidaci je chemická likvidace gelem Xilix, který obsahuje směs insekticidů a fungicidů a lze jej aplikovat bez navrtávání.

Nezapomeňte, že nátěrem dřevokazný hmyz nezlikvidujete. Při natření pronikne mořidlo a další látky jen pár milimetrů pod povrch – ale do hloubky dřeva, kde se nachází většina škůdců, se hubící prostředek nedostane.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

certificat1 s certificat1 s certificat2 s

Jak likvidace mikrovlnami proběhne?

1) Prohlédneme váš dům a zhodnotíme stav škod

V domluvený termín přijedeme a určíme nejvhodnější postup pro záchranu domu a nábytku. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení prací.


2) Připravíme dřevo na mikrovlnné záření

Kde to bude možné, odstraníme zkažené dřevo sbroušením a osekáním. Při silné destrukci materiálu zajistíme výměnu části trámu, krovu, podlahy či nábytku.


3) Likvidace dřevokazných organismů

K napadenému materiálu nainstalujeme generátory záření, nastavíme je a spustíme. Mikrovlny během několika minut zlikvidují veškeré dřevokazné organismy.


4) Impregnace dřeva

Povrch dřeva ošetříme fungicidem a insekticidem proti opětovnému napadení hmyzem a dřevokaznými houbami. Uklidíme po sobě, odpadní materiál odvezeme k likvidaci a místnost vám předáme zpět. Už za jediný den.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

01 impregnace dreva osetreni podlozi

Pustevny, podloží pro dům


Ošetření podloží mikrovlnnou technologií

Prozkoumat
chata jeseniky

Jeseníky, roubenka


Likvidace dřevokazného hmyzu mikrovlnami

Prozkoumat

Na kolik mikrovlnná likvidace hmyzu vyjde?

Veškeré ceny jsou pouze orientační a vychází z našich zkušeností. Mikrovlnnou likvidaci zpravidla doplňujeme preventivní chemickou impregnací.

  • ošetření krovů u rodinného domu: až 35 tisíc Kč,
  • ošetření trámů v obytné místnosti: 15 až 25 tisíc Kč,
  • ošetření dřevěných podlah: 10 až 60 tisíc Kč,
  • ošetření roubenky: 20 až 150 tisíc Kč.

 

Přesné nacenění vám předložíme po prohlídce napadené stavby. Za inspekci nemovitosti účtujeme 700 Kč – pokud se domluvíme na službě likvidace dřevokazných organismů, je prohlídka zdarma.

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vám dřevokazné organismy neničí dům? My to zjistíme – už do 48 hodin. Poštete nám zprávu!

Za inspekci účtujeme 700 Kč, při objednání dalších služeb je prohlídka zdarma.


*
*
*
*
* povinné údaje

 

Po odeslání poptávkového formuláře si prosím zkontrolujte ve vaší schránce SPAM. Je možné, že odpověď spadne tam. Děkuji.

Sídlo společnosti

MH-Chemická ochrana dřeva s.r.o.
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky